KURUMSAL

Üçey Grup Şirketleri 2018 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde Türkiye’nin atılımlarını yönlendiren güçlerden biri olma misyonuyla çıktığımız yolda iş ortaklarımızın sürdürülebilir başarılarına katkıda bulunmaktayız. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sürekli kılmak, bir şirketin yalnızca bugünkü değil, gelecekteki kazançlarının da güvencesidir. Şirketimiz ulusal ve uluslararası iş tecrübelerimize dayalı, geleneklerimize bağlı ve her daim gelişime açık şekilde ilerlemektedir. Müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız, yatırımcılarımız ve bütün paydaşlarımız ile beraber geleceği son teknoloji ile yazıyoruz.

 

Farklı iş alanlarında sunmuş olduğumuz hizmetlerimizle geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlıyoruz. Alanında uzman kadromuz ve sektöre olan inancımız ile çıktığımızla bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Önceliğimiz her zaman sizlerin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılarken kaliteden ödün vermemektir. Üçey Grup Şirketleri’ nin sürdürdüğü gibi bir istikrarı sağlamak ancak bilinçli bir kalite politikasıyla mümkündür.

 

Üçey Grup Şirketleri olarak, ilk faaliyete geçtiğimiz günden itibaren, bugün sürdürülebilirlik başlığı altında incelenen etik, çalışan hakları, toplumsal fayda ve çevreye saygı gibi konularda hep titizlikle hareket ettiğimizi gururla bildiririz.

 

Memnuniyetiniz ortak geleceğimizi inşa eden yegâne unsurdur.

Üçey Grup Şirketleri

FAALİYET ALANLARIMIZ

  • BİLİŞİM & YAZILIM : Orta ve büyük ölçekli firmalara bilişim ve bilgi teknolojileri, bulut, dijital pazarlama, e-ticaret, yazılım, donanım ve daha pek çok alanda destek vermekteyiz.

 

  • DANIŞMANLIK : Firmalar için bilişim, yazılım, donanım, sunucu, ik, eğitim süreçleri ve birçok alanda danışmanlık hizmeti vererek başarı odaklı çözümler üretmekteyiz.

 

  • İNŞAAT & YAPI : Geleceğe yönelik geliştirdiğimiz projeler ile konforlu ve modern yaşamı estetik mimari ile buluşturmaktayız.

 

  • İNSAN KAYNAKLARI : Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yerli ve yabancı personel ihtiyaçları ile İnsan Kaynakları alanına giren alanlarda tecrübeli uzman ekiplerimizle müşterilerimize özel çözümler üretiyoruz.

 

  • ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİMİ : Tecrübemizle çağrı merkezi/tele satış sektöründe yenilikçi yaklaşımlarımızla farklılık yaratıyoruz. Ülke ekonomisine yön veren firmalara çağrı merkezi destekli bütünleşik çözümler sunuyoruz.
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
BAŞARILI PROJE
0
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0
İLDE HİZMET